HOME ZAŁOŻENIE FIRMY POMYSŁY KONTAKT

Mała firma komputerowa

W dobie Internetu większość z nas nie wyobraża sobie funkcjonowania bez komputera. Jednak wbrew pozorom nie każdy jest asem w jego obsłudze, a już na pewno nie w dziedzinie sprzętowej oraz instalacji różnego typu oprogramowania. Jak wynika z badań, nawet podstawowe skonfigurowanie połączenia internetowego, nie wspominając o czyszczeniu systemu z wirusów, nastręcza nie lada kłopotów.

Klawiatura

Stąd wychodząc naprzeciw wszelkim zestresowanym użytkownikom komputerów oraz pozostałych urządzeń peryferyjnych proponujemy założenie firmy zajmującej się serwisem sprzętu, a także doradztwem przy zakupie PC lub laptopa, czy innego typu sprzętu komputerowego.

Na rozpoczęcie tego typu działalności oprócz środków na opłacenie wszelkich formalności związanych z założeniem, należy pieniądze przeznaczyć m.in. na :

Dysk twardy

W zależności od zakresu oferowanych usług, dodatkową formą zarobku oprócz napraw i serwisowania, może stać się sprzedaż podstawowego asortymentu komputerowego. Dotyczy to np. papieru i tonerów do drukarek, kosmetyków komputerowych bądź legalnego oprogramowania.

Aby wyjść naprzeciw zapracowanemu klientowi oczywiście oferujemy dojazd do domu, bądź w razie niemożliwości naprawy u klienta, transport sprzętu.

Zysk z pojedynczej usługi nie będzie powalający, natomiast dla sprawnego informatyka, przy dużej ilości zleceń, zarobek może okazać się spory.

Przykładowe firmy: Outsourcing IT Kraków, Naprawa komputerów Kraków.