HOME ZAŁOŻENIE FIRMY POMYSŁY KONTAKT

Pomysly na firme

Zarabianie na monetach kolekcjonerskich

Dla jednych to hobby, dla innych warta nawet odmrożenia uszu inwestycja. Tuż po emisji na limitowanych seriach monet można zarobić nawet kilkaset złotych. czytaj całość »

Organizator ślubów

Ślub to największe, a zarazem najbardziej stresujące wydarzenie w życiu każdego z nas. Do ostatniej chwili trwają gorączkowe przygotowania, a mimo sporządzonej na długo przed listy zadań, i tak ma się wrażenie, że o czymś się zapomniało. czytaj całość »

Mała firma komputerowa

W dobie Internetu większość z nas nie wyobraża sobie funkcjonowania bez komputera. Jednak wbrew pozorom nie każdy jest asem w jego obsłudze, a już na pewno nie w dziedzinie sprzętowej oraz instalacji różnego typu oprogramowania. czytaj całość »

Biuro podróży

Każdy marzy o wypoczynku mniej lub bardziej aktywnym, oderwaniu się od codziennych zajęć i obowiązków. czytaj całość »

Szkoła językowa

Biegłe posługiwanie się minimum jednym językiem obcym to już codzienność. Praktycznie w każdej ofercie pracy wymagana jest przynajmniej podstawowa znajomość języka obcego. Jak na razie niezmiennie w tej dziedzinie prym wiodą angielski i niemiecki. czytaj całość »

Szkoła nauki jazdy

Samochód to marzenie praktycznie każdego. Ułatwia on nam codzienne życie, a niejednokrotnie posiadanie prawa jazdy jest wymogiem znalezienia pracy. Ofert na rynku dotyczących szkolenia przyszłych kierowców jest coraz więcej. A każda firma prześciga się w sposobie pozyskania klienta. czytaj całość »

Salon kosmetyczny

Każda kobieta pragnie być piękna, nie każda jednak wie jak to zrobić bądź nie ma czasu na wszelkie pielęgnacje w domu. W zależności od środków jakimi dysponujemy na rozpoczęcie działalności, możemy otworzyć niewielki salon kosmetyczny oferujący podstawowe usługi (manicure, pedicure, maseczki regeneracyjne), bądź coraz popularniejsze salony odnowy biologicznej, czyli SPA. czytaj całość »

Bar dla najmłodszych

Sposób żywienia dzieci jest tematem coraz częściej poruszanym przez specjalistów do spraw żywienia. Szczególnie ma to istotne znaczenie w dzisiejszych czasach, gdzie dostęp do żywności nie skażonej konserwantami i ulepszaczami jest coraz trudniejsze. Poza tym niejedna matka rezygnuje z dłuższego wypadu do miasta, właśnie ze względu na dziecko, a dokładnie na brak miejsca, gdzie można je nakarmić. czytaj całość »

Szkoła tańca

Każdy chciałby być królem parkietu. Szczególna potrzeba nauki tańca jest również często podyktowane specjalnymi okazjami. A dokładnie szkolnymi balami, sylwestrem czy weselem. Rodzajów tańca jest praktycznie tyle ile osób tańczących, nie wliczając w to pewnych rodzajów już ustandaryzowanych. czytaj całość »

Agencje reklamowe

Reklama jest dźwignią handlu. Każda firma potrzebuje reklamy, aby produkt czy usługę, którą oferuje mógł znaleźć swojego odbiorcę. Popyt na agencje reklamowe jest coraz większy i nie przewiduje się, aby miał ulec pogorszeniu. czytaj całość »